XII Otwarty Turniej Siatkowej Piłki Plażowej o Puchar Burmistrza Wielunia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
29 lipca 2019

27.07.2019 na obiektach sportowych przy Basenie Odkrytym WOSiR w Wieluniu odbył się XII Turniej Siatkowej Piłki Plażowej o Puchar Burmistrza Wielunia. Organizatorami turnieju byli Gmina Wieluń oraz Wieluński Ośrodek Sportu i Rekreacji

Po raz dwunasty dopisała pogoda i turniej odbył się przy prawdziwie letniej i słonecznej pogodzie. W turnieju wzięło udział 9 drużyn, które grały między sobą systemem „każdy z każdym" w dwóch grupach.

Zwycięstwo w turnieju odnieśli: Tomasz i Daniel Białek, którzy w bardzo zaciętym i wyrównanym finale pokonali Bartosza Kopytnika i Pawła Ruszkowskiego. Trzecie miejsce zajęli Damian Kaczmarek i Paweł Biełek a czwarte Przemysław Raszewski i Damian Michalski. Wszyscy uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni a zawodnicy z trzech pierwszych miejsc otrzymali puchary Burmistrza Wielunia. Podczas całego turnieju zawodnicy mieli zapewnioną wodę do picia, gorący poczęstunek i owoce.

Równolegle z turniejem odbywały się pokazy wodnego sprzętu ratunkowego, szkolenia pierwszej pomocy i bezpiecznego zachowania się nad wodą , które demonstrowali i przeprowadzili strażacy z Powiatowej Straży Pożarnej w Wieluniu, ratownicy medyczni z firmy Med Expres i policjanci z Komendy Powiatowej w Wieluniu.

Cała impreza cieszyła się dużym powodzeniem wśród obecnych na basenie, którzy dopingowali siatkarzy i z zainteresowaniem brali udział w akcjach towarzyszących. Impreza odniosła duży sukces pod względem sportowym i promującym zdrowy i bezpieczny tryb życia.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie