WOSiR - Wieluński Ośrodek Sportu i Rekreacji

Basen odkryty

W skład obiektu wchodzą:

Basen odkryty czynny w sezonie letnim, w dni pogodne, w godz. 10 – 18.

Użytkownikami obiektu są głównie osoby fizyczne.

Ceny biletów:

Lp. Wyszczególnienie Jednostka Bilet wstępu ulgowy* Bilet wstępu normalny
1. Bilet wstępu dzień 6,00 zł 10,00 zł
2. Bilet wstępu - program 3+ ** dzień 4,00 zł 8,00 zł

* - Bilet ulgowy przysługuje dzieciom, młodzieży w wieku szkolnym, studentom do lat 25, emerytom i rencistom - za okazaniem ważnej legitymacji oraz uczestnikom Programu 65+, za okazaniem Karty wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość.
** - Korzystanie z ulg Programu "Wieluń sprzyja rodzinom 3+", 65+ możliwe jest wyłącznie za okazaniem Karty wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość użytkownika. W przypadku dzieci nie posiadających dokumentu potwierdzającego tożsamość, Karta ważna jest wraz z Kartą rodzica, opiekuna lub rodzeństwa posiadającego dokument potwierdzający tożsamość.

Artykuły

Otwarcie Basenu Odkrytego

Informujemy, że Pływalnia Kryta czynna jest do 29.06.2019r (sobota). W okresie wakacyjnym zapraszamy na Basen Odkryty przy ulicy Broniewskiego 4. O planowanym otwarciu powiadomimy na naszej stronie.

10 czerwca 2019

Zatrudnimy ratowników

Kierownik Wieluńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zatrudni na okres wakacji 2019r. ratowników wodnych na Basenie Odkrytym przy ulicy Broniewskiego 4.
Wymagania:
  • certyfikat MSW o ukończeniu szkolenia ratowników wodnych lub uprawnienia ratownika WOPR przed 2011 rokiem
  • aktualny certyfikat KPP
  • aktualna legitymacja ratownika wodnego lub dok. potwierdzający przynależność w podmiocie uprawnionym do wykonywania ratownictwa
14 maja 2019
Czytaj więcej o: Zatrudnimy ratowników

XI Otwarty Turniej Siatkowej Piłki Plażowej o Puchar Burmistrza Wielunia

28.07.2018r  na obiektach sportowych przy Basenie Odkrytym WOSiR w  Wieluniu odbył się XI Turniej Siatkowej Piłki Plażowej o Puchar Burmistrza Wielunia. Organizatorami turnieju byli : Gmina Wieluń i Wieluński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Po raz jedenasty dopisała pogoda i turniej odbył się przy prawdziwie letniej i słonecznej pogodzie.

1 sierpnia 2018
Czytaj więcej o: XI Otwarty Turniej Siatkowej Piłki Plażowej o Puchar Burmistrza Wielunia