Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Targowisko Miejskie w Wieluniu

Informujemy, że decyzją Burmistrza Wielunia od dnia 31 marca 2020 roku Targowisko Miejskie w Wieluniu przy ulicy Broniewskiego wznowi swoją działalność w obszarze handlu artykułami spożywczymi tj. warzywami, owocami, jajkami itp.

 

30 marca 2020

Pływalnia Kryta zamknięta

W związku z aktualną sytucją epidemiologiczną związaną z dalszym rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19, na podstawie wcześniejszych rekomendacji Premiera Mateusza Morawiackiego, Minister Sportu Danuty Dmowskiej-Andrzejuk oraz kolejnymi decyzjami władz lokalnych, mając na względzie bezpieczeństwo klientów Pływalnia Kryta  w Wieluniu  zostaje zamknięta do odwołania.

11 marca 2020

Boiko Orlik 2012

 

Drodzy użytkownicy kompleksu boisk Orlik

 

Po dłuższej przerwie 4 maja 2020 roku otwieramy dla Was nasz obiekt.

 

Mając na uwadze Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 02.05.2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, zmuszeni jesteśmy do wprowadzenia zmian dotyczących funkcjonowania kompleksu Boisk Orlik oraz wprowadzenia zasad bezpieczeństwa i ograniczeń, zarówno dla pracowników WOSiR, jak i dla Was, naszych klientów.

Nowe zasady i ograniczenia będą obowiązywać do odwołania !

 

Obiekt będzie czynny:

Poniedziałek – Piątek : 14.00 – 20.00

    Sobota – Niedziela : 12.00 – 20.00

 

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższymi wytycznymi oraz o ich stosowanie. W tym trudnym czasie będziemy zmuszeni do weryfikacji ich respektowania, a w skrajnych przypadkach do wypraszania z obiektu osób, które nie przestrzegają zaleceń. Pamiętajcie, że trzymanie się zasad ma na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 i służyć ma Waszemu bezpieczeństwu !!!

Bardzo dziękujemy za zrozumienie i uszanowanie wytycznych.

 

1. W celu zapewnienia bezpiecznej i właściwej organizacji na boiskach, z obiektu będą mogły korzystać osoby fizyczne oraz stowarzyszenia sportowe i nieformalne grupy osób fizycznych, według obowiązującego od 1.01.2020 r. cennika. Zajęcia każdej z grup zorganizowanych będą trwać 45 min. i rozpoczynać się będą o pełnych godzinach zegarowych.

 

2. Wstęp na kompleks boisk Orlik dla grup zorganizowanych będzie możliwy jedynie po wcześniejszej rezerwacji boiska u pracownika obsługi obiektu.

 

3. Na jednym boisku może znajdować się maksymalnie 6 osób i 1 trener.

 

4. Obowiązuje bezwzględny nakaz dezynfekcji rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt oraz sprzętu sportowego.

 

5. Brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego. Wyjątek stanowią toalety znajdujące się na terenie obiektu.

 

6. Obowiązuje nakaz korzystania z własnego sprzętu sportowego. Sprzęt nie będzie wypożyczany przez WOSiR.

 

7. Konieczne jest przyjście na obiekt w stroju sportowym, jednocześnie przypominamy o konieczności gry w odpowiednim, sportowym obuwiu.

 

8. Po zakończeniu zajęć rekomendowane jest niezwłoczne opuszczenie obiektu, aby zapobiec gromadzeniu się większej liczby osób.

 

9. Osoba dokonująca rezerwacji, opiekun lub trener odpowiada za przestrzeganie powyższych zaleceń przez wszystkich uczestników zajęć.

 

10. Od powyższych reguł nie są przewidziane żadnego odstępstwa.

 

 

4 maja 2020

Strefa Płatnego Parkowania

INFORMACJA

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną związaną z dalszym rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19 Wieluński Ośrodek Sportu i Rekreacji - Biuro Strefy Płatnego Parkowania w Wieluniu prosi o ograniczanie kontaktów podczas załatwiania spraw do absolutnego i niezbędnego minimum.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Tel.: 669 673 875

e-mail: spp-wielun@wosir.org

 

16 marca 2020

Hotel Maraton

 

 

Wieluński Ośrodek Sportu i Rekreacji Informuje, że od 4 maja 2020 r. hotel Maraton

(Wieluń ul. Częstochowska 35, maraton@wosir.org, tel. +43 886 03 65, kom. 884 844 999,)

jest otwarty dla wszystkich Gości przez 7 dni w tygodniu.

Nasza recepcja pracuje w godzinach 8-16, a  rezerwacje po godz. 16-ej przyjmowane są telefonicznie do godz. 22.00 pod numerem komórkowym 884 844 999.

W naszym obiekcie przebywać może w tym samym czasie maksymalnie 24 Gości.

Zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM RADY MINISTRÓW z dnia 2 maja 2020 r.

w hotelu  przestrzegane są wszelkie zasady bezpieczeństwa.

Za utrudnienia przepraszamy

 

 

 

 

7 maja 2020